FAQ

Aby założyć konto w naszym sklepie, wystarczy, że skorzystasz z przycisku „Zarejestruj się” na samej górze strony.

Jeśli zapomniałeś hasła dostępowego do swojego konta, skorzystaj z opcji „Nie pamiętasz hasła?”, która wyświetla się w panelu logowania. Zostaniesz wtedy poproszony o podanie adresu e-mail, na który dokonałeś rejestracji w naszym sklepie. Po uzupełnieniu tego pola, na podaną skrzynkę mailową zostanie dostarczony link umożliwiający utworzenie nowego hasła.

Lista życzeń to miejsce, w którym możesz dodawać produkty, które Cię zainteresowały, chcesz je mieć na podglądzie, ale jeszcze nie zdecydowałeś się na ich zakup. Produkty do listy możesz dodawać w dowolnym momencie, podobnie jak i je usuwać.

W opisie każdego produktu znajdziesz tabelę z rozmiarami, która ułatwi Ci podjąć decyzję związaną z wyborem właściwego rozmiaru ubrania dla siebie. Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie oferowanych przez nas produktów, skontaktuj się z obsługą naszego sklepu.

Zamówienia realizujemy w ciągu 3-5 dni roboczych. Koszt dostawy jest uzależniony od wybranej opcji:

  • płatność online: 15 zł
  • płatność za pobraniem: 20 zł

Aby skontaktować się z nami, skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego w stopce sklepu lub napisz do nas bezpośrednio na maila: sklep@modivena.pl.